Organ prowadzący:

Kadrowy Tydzień
z Eduwersum®

Czas trwania: 

7 dni

Zapisz się i weź udział w bezpłatnym tygodniu inspiracji! Przez 7 dni omówimy 7 praktycznych przypadków oraz 7 rozwiązań, które zastosujesz w swojej pracy!

Dołącz do bezpłatnego wyzwania w formie codziennych wiadomości email.

Dołącz do bezpłatnego wyzwania w formie codziennych wiadomości e-mail. Każdy newsletter to: praktyczny przypadek, rozwiązanie, zadanie wraz z odpowiedzią.

7 dni intensywnej nauki za darmo

Codzienne materiały za darmo

Certyfikat uczestnictwa za darmo

Poznaj merytoryczną jakość, którą dostarcza Eduwersum®!


  Dlaczego warto wziąć udział w projekcie?

  Potrzeba rozwoju

  Nasza praca to codzienne wyzwania. Nieustannie nowe przepisy, niejasne wykładnie i wykluczające się interpretacje. Ciągłe samokształcenie to podstawa w naszym zawodzie. Zapraszam Cię do skorzystania z bezpłatnej wiedzy!

  7 dni z materiałami najwyższej jakości

  7 dni intensywnej nauki zaprojektowane przez Monikę Smulewicz,
7 wiadomości z materiałami do samokształcenia, ciekawymi przypadkami, niespodziankami.

  Bezpłatna wiedza i certyfikat

  Projekt ma charakter bezpłatny. Pozwoli Ci poznać najwyższej jakości materiały przygotowane przez Eduwersum® oraz ich skuteczność. Na koniec otrzymasz certyfikat uczestnictwa, który potwierdzi Twoje zaangażowanie w rozwój kompetencji.

  Kto za tym stoi?

  Monika Smulewicz

  Założycielka i CEO Eduwersum Collegium Rozwoju HR. Uznany praktyk i ekspertka prawa pracy. Od ponad 20 lat edukuje pracowników i menedżerów w obszarze prawa pracy i kalkulacji wynagrodzeń oraz tego, jak efektywnie i zgodnie z prawem zarządzać kapitałem ludzkim w organizacjach. Na salach szkoleniowych od 2003 roku. Prekursorka kursów online z zakresu prawa pracy w Polsce. 

  O Eduwersum

  Naszą misją jest szerzenie wiedzy, rozwój kompetencji oraz integracja i profesjonalizacja środowiska zawodowego pasjonatów kadr i płac. Z entuzjazmem i zaangażowaniem dajemy wsparcie i narzędzia do rozwoju zawodowego oraz osobistego. Działamy w każdym zakątku kraju bez barier społecznych i terytorialnych z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, wspierając równe szanse w osiągnięciu mistrzostwa zawodowego i sukcesu osobistego.

  Wszystkie prawa zastrzeżone | HR na Szpilkach®